Kompleksowość usługi

Proponowana przez nas oferta w zakresie wyposażania obiektów typu hotele, motele czy pensjonaty odznacza się pełną kompleksowością. Oznacza to, że doradzimy, zaprojektujemy, wykonamy i zmontujemy meble we wszystkich wnętrzach dostępnych dla gości, jak też w pomieszczeniach tylko dla personelu. Wykonamy kompletne zestawy do urządzenia pokoi oraz recepcji, barów, zabudowy holi i korytarzy itp. Dzięki naszym meblom wnętrze całego obiektu zyska harmonijny i niepowtarzalny wizerunek.

Jakość

Bardzo wysoka jakość jest od zawsze standardem naszej codziennej pracy. Odnosi się to zarówno do oferowanych mebli – uniwersalne wzornictwo, dobre materiały, staranność i wysoki poziom wykonania, jak również warunków współpracy – doświadczenie i profesjonalizm załogi, negocjowanie szczegółów zamówienia, dialog i wsłuchiwaniesię w potrzeby klientów. Jakość to dla nas droga do zadowolenia kontrahentów i osiągnięcia sukcesu.

Terminowość

Każde zamówienie dostarczamy zgodnie z przyjętym harmonogramem i zawsze na czas, co pozwala na dokładne zaplanowanie i prowadzenie wszelkich czynności związanych z wyposażaniem pomieszczeń. Wiemy jak ważna w takich sytuacjach jest terminowość i punktualność dostaw, wiemy również jak kłopotliwe mogą być konsekwencje ich niedotrzymania. Nieustannie więc mamy „zegarek w ręku”, zapewniając tym samym pracownikom spokojną i wydajną pracę, a naszym kontrahentom terminowość wykonania i dostarczenia zamówienia.

pl_PL