Ergonomia

Współczesne meble biurowe muszą sprawdzać się w tradycyjnych pomieszczeniach, jak również w przestrzeni open space, strefach pracy w koncentracji oraz miejscach relaksu. Jesteśmy przekonani, że równie ważne, obok estetycznego wyglądu, są ergonomia poszczególnych mebli oraz możliwość tworzenia praktycznych, dopasowanych do potrzeb użytkownika, stanowisk. Dlatego dzięki naszym biurkom, stołom, szafkom i szafom wnętrze każdego biura zamienia się w przestrzeń przyjazną pracownikom i klientom.

Trwałość

Zwłaszcza w przypadku mebli biurowych pożądane są trwałość i stabilność, a jednocześnie niezbyt duży ciężar i wizualna lekkość. Cechy te umożliwiają stworzenie z jednej strony praktycznej, nowoczesnej aranżacji, a z drugiej – w razie wymogu chwili – szybką i sprawną zmianę ustawienia mebli. Produkowanym przez nas meblom nie przeszkadza przesuwanie, przestawianie i przenoszenie, i nie powoduje naruszenia ich konstrukcji. Poza tym trwałość mebli i ich solidne wykonanie to także komfort ich użytkowania przez długie lata.

Ponadczasowe wzornictwo

Proste kształty, ergonomiczne profilowania, dobre materiały i przyjazna dla oka kolorystyka to przepis na ponadczasowe, zawsze modne, meble do każdego biura. Ich wzornictwo i ogólne wrażenie, w przeciwieństwie do mebli domowych, im bardziej uniwersalne i wszechstronne, tym lepiej i korzystniej tak dla pracowników, jak i petentów. Wyważone, nie epatujące nadmierną dekoracyjnością otoczenie doskonale wpływa na samopoczucie użytkowników, uspokaja i kreuje odpowiednią do pracy atmosferę.

pl_PL